Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Labirynt ludzkiej natury - analiza transakcyjna a wybrane aspekty funkcjonowania człowieka

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić Was do udziału w projekcie badawczym, w którym analizujemy wybrane psychologiczne wyznaczniki funkcjonowania człowieka. Na kolejnych stronach znajduje się szereg kwestionariuszy koniecznych do przeprowadzenia eksploracji. Zwracamy się z prośbą o wypełnienie tych narzędzi w sposób szczery i kierowany pierwszym wrażeniem. 

Serdecznie dziękujemy
Anna Pierzchała
Zbigniew Łęski
Zbigniew Wieczorek
Zespół Badawczy Edukacyjnej Analizy Transakcyjnej
Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie

Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny kod dostępu do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Zapewniamy, że kod dostępu jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia kodów dostępu z odpowiedziami na pytania ankiety.