Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Aktywność fizyczna a poziom odczuwanego napięcia emocjonalnego

Szanowna Pani/Szanowny Panie

Jestem studentką III roku kierunku Psychoprofilaktyka na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie. Sporządzam badania na temat tego jak uprawianie aktywności fizycznej wpływa na poziom odczuwanego napięcia emocjonalnego. Pragnę zwrócić się o pomoc w przeprowadzeniu badań koniecznych do wspomnianego opracowania. Poniżej znajdują się dwa kwestionariusze dotyczące aktywności fizycznej i tego w jaki sposób odczuwają Państwo stres. Bardzo proszę o wypełnienie ich zgodnie z intrukcją. Jednocześnie pragnę podkreślić, że udział w badaniu jest dobrowolny. Zebrane dane posłużą jedynie celom naukowym.

Z góry dziękuję i proszę o szczere odpowiedzi

Z poważaniem 

Daria Nojek 

Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny kod dostępu do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Zapewniamy, że kod dostępu jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia kodów dostępu z odpowiedziami na pytania ankiety.